doradźcie mi gdzie kupić hosting w dobrych pieniądzach?

doradźcie mi gdzie kupić hosting w dobrych pieniądzach?

Komu zlecić hosting? Interesowałoby mnie coś w okolicach 4-6 giga za niewygórowane pieniądze. Ktoś coś? Komu zaufaliście w tym temacie?

labuh

Posty: 17

 
Bardzo fajnie mi działa host z witryny securityhost.pl. Nie narzekam. Płacę im 8 dych za rok i mam w tym 2 giga pojemności. Do tego dochodzą oczywiście bez limitu konta pocztowe, domeny, subdomeny i cała reszta.

HalskiPol

Posty: 18

 
Ostatnio gdzieś widziałem fajną promocję na hosting. Jakaś reklama mi się włączyła jak przeglądałem neta, chcieli coś 3 dychy za rok, tylko nie dopatrzyłem się jaka tam była pojemność...

Bienkus

Posty: 17

 
Najważniejsza kwestia przy szukaniu hostingu to pomoc techniczna. Na to trzeba patrzeć, czyli jak wygląda w danej firmie serwis, doradztwo, bok i te sprawy.

mati

Posty: 27

 
Mogę trochę zasięgnąć języka, wiem, że mój brat z jakiegoś hostingu zaczął niedawno korzystać. Z tego co się orientuję to płaci jakieś grosze miesięcznie, a na jakość przesyłu nie narzeka.

lary0071

Posty: 23

 
Mnie doradzają, żebym wykupić hosting o większej pojemności, ale mam wątpliwości czy aż tak dużo giga będzie mi potrzebne...

21gregorek

Posty: 23

 
Warto sobie oblukać promocje w firmach, często można trafić na naprawdę fajne oferty. Czasami warto trochę wyczekać, aż się jakieś fajne promo pojawi. Pozdrawiam!

labuh

Posty: 28

 
Ja to często mam u siebie problemy z kontami pocztowymi, niby są bez limitu ale jak przychodzi co do czego to nie mogę tak faktycznie bez limitowo korzystać.

Fifeczek2

Posty: 21

 
No ja się zastanawiam poważnie nad zmianą dostawcy. Na początku wszytko było okej, ale im dalej w las, tym więcej problemów, usterek, a kontakt z obsługą wyjątkowo toporny.

Bryzyt1

Posty: 16

 
Na pewno trzeba by zwrócić uwagę na to, czy serwery mają w Polsce, czy gdzieś w odległym Dubaju:P Różnie to firmy kombinują z tym tematem niestety.

piehoot

Posty: 19