gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Korzystacie bardziej z polskich, czy zagranicznych marek kosmetyków naturalnych i czy jest pomiędzy nimi jakaś specjalna różnica jakościowa, cenowa? Podzielcie się doświadczeniami.

Niciuśś98

Posty: 1

 
Wystarczy jeden krem, a nie jakieś toniki, czy inne badziewie z drogerii, ale ten krem musi być najwyższej klasy, właśnie coś wskazanego przez was. To jest bardzo dobra strategia i nie ma takiego ciosu dla portfela.

Kotr_r9

Posty: 7

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Wygodniś22

Posty: 9

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

E-GOista

Posty: 3

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

furiass

Posty: 7

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

Nikuś23

Posty: 4

 
Mnie bardzo w ostatnim roku zainteresowało domowe SPA, właśnie rozwinięcie kosmetyczki o naturalne składniki. Wcześniej raczej tak bardzo o to nie dbałam, ale jednak teraz ciągle maska, ludzie w zamknięciu siedzą. Wszystko to wpływa na zdrowie.

bartek33

Posty: 10

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

Fiszerrr

Posty: 2

 
Pielęgnacja organizmu, nie tylko twarzy się liczy. Trzeba możliwie najlepsze rzeczy dostarczać z zewnątrz i wewnątrz, czyli catering dietetyczny powiedzmy i kosmetyki naturalne Naturikke, albo coś w podobnej konfiguracji. Żadnego syfu nie jeść, dobrze oczyszczać skórę i wyniki się pojawią. Nie ma czegoś takiego, jak tylko pielęgnacja twarzy. Musisz podejść do sprawy dość kompleksowo.

CzarnyBlant

Posty: 13

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

Yuteta

Posty: 2