kursy samoobrony, znacie ?

kursy samoobrony, znacie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Mnóstwo o tym słyszałam, niemniej jednak nie za niezwykle wiem jak to wszystko może wygląda?

ignacyy

Posty: 1

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, lecz niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, lecz jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dziś nie można się czuć bezpiecznie, dlatego pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Kitas

Posty: 12

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się sporo rzeczy. Mam większą pewność siebie, albowiem wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Yuri20

Posty: 4

 
Jeżeli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma należyte certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeżeli już się płaci to niech będą z tego efekty.

MisiekKce

Posty: 5

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

labuh

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

irecki67

Posty: 7

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z przeróżnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy rzeczywiście mnóstwo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

propek1

Posty: 9

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w ciężkich sytuacjach.

Klara323

Posty: 3