meble na wymiar

meble na wymiar

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Damiano2

Posty: 1

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

qwuster

Posty: 3

 
Zamawiałem szafę do przedpokoju z taką ścianką, żeby powiesić płaszcze oddzielnie i dodatkowo oświetlić dość ciemne wnętrze i projekt wyszedł rewelacyjnie. Kilka inspiracji zostawiam https://www.facebook.com/lowengdansk/, u tego producenta robiłem. Z lustrem robią lub bez, jak chcesz. Według mnie z lustrem lepiej, bo miejsca nie tracisz.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

iDoRy

Posty: 4

 
Zamawiałem meble i niewiele się dopłaca w porównaniu do standardowych mebli ze sklepów, gotowców. Poza tym gotowca nigdy nie dopasujesz w całości do wnętrza, więc można tylko w jeden sposób podejść do zamówienia.

Czarek

Posty: 3

 
Akurat im wychodzą dobrze szafy z lustrami, nie są jakieś przesadzone i tandetne. A to już sztuka. Trzeba niestety dokładnie ocenić dotychczasowe realizacje, żeby nie wejść na minę.

E-GOista

Posty: 14