byliny świerk, poszukuję producenta!

byliny świerk, poszukuję producenta!

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, która jest w pełni profesjonalnie przygotowana z ofertą. Mam duże wymagania i oczekiwania.

Czechu22

Posty: 4

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Klasowe34

Posty: 6

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

090913123

Posty: 4

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

mack

Posty: 10

 
Kocham rośliny, zatem dla mnie byliny są super. Uwielbiam je we własnym zakresie sadzić, zatem w szkółce nabyłem ich niesłychanie dużą ilość. Mój ogród to przede wszystkim byliny, zatem polecam takie rośliny. Wyglądają faktycznie pięknie.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

Grabow12

Posty: 2

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, wobec tego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

batmann

Posty: 8

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Morchepl

Posty: 18

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, zatem na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Black_Riot

Posty: 11

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niesłychanie dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w niezmiernie różnych odmianach. Roślina ma do paru cm wysokości.

Miluśkooo2

Posty: 2