jaki termin na rejestracje pojazdu, poszukuję

jaki termin na rejestracje pojazdu, poszukuję

Pomóżcie mi, bo nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie pojazdu? Kupuje auto i wiem, iż u mnie są niesłychanie wielkie kolejki w urzędach, dlatego zastanawiam się czy się wyrobie.

edmundzik

Posty: 1

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie zakupienia pojazdu.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

yetisize

Posty: 15

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

Klarka34

Posty: 10

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia wozu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, natomiast może się coś zmieniło? Wiem, iż ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, natomiast lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

namok

Posty: 3

 
Od wielu lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Bez wątpienia mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, niemniej jednak i chęci, dlatego tak się dzieje.

Saradoonin

Posty: 3

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

tutys00

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

labuh

Posty: 7

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Aniusiaaa1

Posty: 2