kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa niezmiernie na bieganie?

woxxxx45

Posty: 1

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Klara323

Posty: 2

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

Klarka34

Posty: 4

 
Musisz zbadać sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo idealne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Kwatuszek

Posty: 10

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

MBsmoke

Posty: 6

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Kitas

Posty: 3

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Yuri20

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

Wygodniś22

Posty: 3

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

turysta00

Posty: 11