domy z drewna producent, opinie

domy z drewna producent, opinie

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, niemniej jednak nie wiem czy nie postawić murowanego. Jakie macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

qwed

Posty: 1

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem niezmiernie, natomiast to niezmiernie zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie niezwykle niskiej. Firma wszystkim się zajęła, zatem mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bowiem mają w tym naprawdę dużą wprawę.

xxx_bob

Posty: 16

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, albowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, iż dostanie się niesłychanie niskie ceny.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

labuh

Posty: 4