systemy erp, znacie ?

systemy erp, znacie ?

Poszukuje stron internetowych, na których znajdę ciekawe informację, jak i również katalog różnych firm i dostawców erp.

alibuś34

Posty: 1

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Lupusx

Posty: 10

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest niezmiernie mała ilość.

irecki67

Posty: 4

 
O systemach erp odnajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte sporo informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

oligarch

Posty: 4

 
Najlepiej poszukać jest firmy, jaka zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, iż coś zginie.

Kitas

Posty: 7

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

mack

Posty: 17

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

pawel253

Posty: 4

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Kitas

Posty: 9

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

MisiekKce

Posty: 5

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie uciążliwy kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

do-ob

Posty: 11